ФОТО: Водителката Бојана направи драстична промена на изгледот - изгледа како друга личност

Пејачката и ТВ водителка Бојана Скендеровски изминатите неколку години доста го промени изгледот. Таа е една од оние жени кои не се плашат од промени, ги следи трендовите и самоуверено ги применува на себе.

Таа овој пат се одлучи да стави надградба на коса и да премине во русокоси.

Фотографии од новиот изглед објави на социјалните мрежи. Како ви се допаѓа:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.07.2020 - 13:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега