ФОТО: Ванда целосно гола- се расоблече и се качи на коњ

Ванда Нара, сопругата на аргентинскиот фудбалер Мауро Икарди, го запали Инстаграм со нејзините нови провокативни фотографии.

Имено таа се соблече целосно гола и легна на коњ.

„Силен чекор“, напиша 33-годишната под објавата на „Инстаграм“. Нормално фотографијата доби многу лајкови од следбениците на Ванда, кои веќе се навикнати на вакви фотографии.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.11.2020 - 16:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега