ФОТО: Трудот вроди со плод - Тамара Тодевска во тесна облека ги покажа резултатите од вежбањето

Поради пандемијата коронавирус и ограниченото работење на угостителските објекти, но и забраните за било какви прослави, многу од нашите пејчи останаа без музички ангажман.

Тоа ја натера пејачката Тамара Тодевска да се посвети целосно на својот изглед и да вежба.

 Тамара Тодевска активно се препушти на намалувањето на вишокот килограми во постпородилниот период.

Пејачката сега го покажа резултатот.

Стегната во тесна облека Тамара покажа дека телото го довела до совршенство:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.11.2020 - 11:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега