ФОТО: Страшни слики од сообраќајката во Ѓорче вечерва - нема половина автомобил

Се уште нема информации за состојбата на учесниците во тешката сообраќајна несреќа која вечерва се случи во скопско Ѓорче Петров.

Полицијата целосно ја затвори главната улица што поминува низ оваа скопска населба и сообраќајот се одвива по споредните улици. МВР повеќе детали најави за утре.

 

24.05.2021 - 23:50
Фото: 
Читател

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа