ФОТО: Сопругата и ќерката на Силвестер Сталоне на плажа во Мексико - не се знае која е позгодна

Сопругата и двете ќерки на Силвестер Сталоне уживаат во патувањето во Мексико

<p>Čik pogodite ko je ovde majka?</p>

Џенифер Флавин (52) била видена во петокот како ужива на одмор во Мексико со своите ќерки. Сите три жени биле фотографирани во бикини додека пливале во океанот.

<p>Čik pogodite ko je ovde majka?</p>

Поранешната манекенка е решена да ја задржи витката линија и во педесеттите години. Иако целото семејство Сталоне е познато по тоа што се грижи исклучително за својата исхрана, и по тоа што минуваат најмалку два часа на ден за вежбање, Џенифер сериозно ја сфатила оваа задача, што може да се види по неа.

<p>Čik pogodite ko je ovde majka?</p>

Двојката има три ќерки и во брак се 23. години.

<p>Čik pogodite ko je ovde majka?</p>

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.09.2020 - 15:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега