ФОТО: Скоцкана од глава до пети Мелита позираше пред лифт, па го крена фустанот

Поранешната водителка Мелита не престанува да го преплавува „Инстаграм“ со провокативни фотографии.

Овојпат поранешната водителка позираше пред лифт. Скоцкана и дотерана како секогаш таа правеше различни пози , а во еден од нив п го крена фустанот  со двете раце и ги покажа витките нозе.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MELITA Stay Classy (@melitameli)

Нешто подоцна објави и црно- бела фотографиоја од кревет , па напиша „Чувај ја кога е тука“, по што следеа еден куп лајкови и коментари.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MELITA Stay Classy (@melitameli)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.02.2021 - 12:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега