ФОТО: Се бореше со анорексија а сега гордо го покажува своето тело но и силиконите

Лора Ејми се најде во центарот на вниманието на јавноста кога се откри нејзината животна приказна и долгата борба со анорексија.

Тој период го остави зад себе и се посвети на спортот и здравиот начин на живот и диета и гордо го покажува своето витко тело.

Малку телото, но и силиконите.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Sunday shopping fit @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by LAURA AMY (@_lauraammy) on Oct 10, 2020 at 9:54pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

@missyempire

A post shared by LAURA AMY (@_lauraammy) on Oct 7, 2020 at 11:45pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Long weekend starts now

A post shared by LAURA AMY (@_lauraammy) on Oct 2, 2020 at 12:54am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.10.2020 - 15:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега