ФОТО: Рај за очите на мажите - една од најубавите жени позираше гола на плажа во Грција

Оваа девојка ја разгоре фантазијата на мажите ширум светот.

Луција Јаворцекова, познат словенечки фитнес модел не ја крие својата љубов кон Грција, а овојпат одлучила да ја овековечи во многу природно издание.

Имено, Луција позирала гола на најубавите плажи во Грција, како Навајо, Шејтан Лимани, Балос:

 
 
 
View this post on Instagram

Walking into the weekend like 

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on Jul 24, 2020 at 11:04pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Do you come with me? 

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on Jul 28, 2020 at 5:56am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Can’t get enough of this view 

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on Jul 13, 2020 at 9:15am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

31.07.2020 - 13:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега