ФОТО: Прекрасна снежна покривка на Попова Шапка

Прекрасна снежна покривка има на Попова Шапка. Многу туристи викендов одлучија да ја посетат оваа дестинација и да уживаат во белата глетка на планината, во комбинација со топол чај и вкусен оброк. 

18.11.2023 - 11:30
Фото: 
Тетово ИНФО

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа