ФОТО: Повторно провоцира - Елеонора мокра до гола кожа го покажа совршеното тело

Македонската старлета Елеонора Миљковиќ која јавноста ја запозна преку учеството во српското реално шоу „Задруга“ станува се попопуларна на социјалните мрежи, на кои редовно објави провокативни фотографии.

Откако стави силикони на градите, Елеонора не престанува да се фотографира разголена, а во последно време фановите ги чести со фотографии на кои позира во ултра мали бикини.

Овој пат Елеонора го покажа совршеното тело додека уживаше во спа-центар.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2021 - 22:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега