ФОТО: Откако Османи кажа дека треба да се задолжува ако не земе плата еден месец, му отворија донаторска кутија

Откако шефот на дипломатијата Бујар Османи, изјави дека ако не земе плата за еден месец, ќе треба да се задолжи, граѓаните решија да се пошегуваат на оваа негова изјава. 

Во продавница е отворена кутија за собирање на донации, на која со срце е испишано Од срце за Бујар. 

28.02.2024 - 18:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега