ФОТО: Облините на Деми Роуз ќе ви го разубават денот- старлетата со жешки фотографии

Британската старлета Деми Роуз која многумина ја нарекуваат и кралица на облините, не престанува да ги изненадува своите фанови.

Таа објави нови фотографии. На една од нив таа позира топлес, а на другата во костим за капење, а во преден план е нејзиниот огромен задник.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Strapped up @boohoomanofficial

A post shared by Demi (@demirose) on Aug 9, 2020 at 10:20am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

All for you @fashionnova FashionNovaPartner

A post shared by Demi (@demirose) on Aug 11, 2020 at 1:55pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.08.2020 - 11:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега