(ФОТО) Нема есен за Елена Најдоски - водителката реши и викендов да се прошета до Грција

Продуцентката на емисијата „Живот со стил“, Елена Најдоски реши да го искористи пријатното време и викендов да „побегне“ до Грција, за да си ги наполни батериите за предизвиците коишто и' следуваат во нејзината работна кариера. 

Нејзиниот „Инстаграм“ профил многумина би го опишале како разгледница, а има и зошто. Најдоски каде и да оди, дел од убавините кои ги доживува им ги пренесува на своите следбеници, со тоа што редовно објавува фотографии и видеа од дестинациите кои ги посетува.

Така е и овој викенд. Кафе, ручек и море пред себе - што друго може на човек да му биде потребно да ужива.

Ѕирнете низ фотографиите кои продуцентката Најдоски ги објави на социјалните мрежи и барем малку ќе почуствувате дел од убавината на Грција и луксузот во којшто ужива водителката.

 

24.09.2023 - 12:03
Фото: 
Инстаграм @elena_zivotsostil

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега