ФОТО: „Најдобра поддршка за вежбање“ - македонската водителка на тренинг со малиот син

Македонската водителка Снеже Велков исто така е и фитнес инструкторка, за која не постојат изговори кога станува збор за спортување.

Таа редовно на социјалните мрежи објавува видеа и фотографии од своите тренинзи со цел да ги мотивира своите фанови да вежбаат.

Фитнес инстуркторката неодамна и ја отвори сезоната на вежбање по дома, а деновиве доби засилување.

Друштво ѝ правеше нејзиниот син, а таа тоа го овековечи со камера.

„Денес си ја имав најдобрата поддршка за вежбање – блескаме со помалото синче“, напиша фитнес инструкторката.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.11.2020 - 11:50
Фото: 
Вистина.мк

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега