ФОТО: Лила во прекратко фустанче се појави на снимање на „Се или нешто“ - „Јас ве сакам вас, вие ме сакате мене“

Македонската водителка Лила Филиповска активно работи на снимањата на новата сезона од квизот Се или нешто, кој се емитува на Сител телевизија.

Лила освоен со професионалност, зрачи со убавина, а својата убавина ја надополнува со интересни парчиња гардероба.

Овој пат таа на снимање се појави со прекратко фустанче-кошула.

„Јас Ве сакам Вас...Вие ме сакате мене...и така со години, љубов ли е , навика ли е ...што ли е ?! 

„Се или Нешто “ на Сител 10 години со Вас...и вечерва во 18h“, напиша Лила на Инстаграм.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2021 - 21:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега