ФОТО: Ќерката на Стив Џобс е вистинска убавица

 

Ќерката на покојниот основач на Епл, Стив Џобс, Ив прерасна во вистинска убавица. Таа има 23 години и е на самиот врв на најдобри јавачи на светот.

Миленичката на покојниот Стив во моментот ужива на одмор во Италија на езерото Комо.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

15.09.2021 - 19:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега