ФОТО: Ким Кардашијан ја покажа црвената танга- Фотографија вредна 2 ипол милиони лајкови

Старлетата Ким Кардашијан (39) го „запали“ Инстаграм на кој го истакнала своето тело во тесен црн фустан со длабоко отворен грб, под кој „ѕиркала“ само црвена танга. Ким ги кренала танга гаќите до колковите, па затоа било лесно да се забалежат.

Ова не е првпат Ким да се разголува, но очигледно црвената танга оставила голем впечаток на нејзините следбеници.

Некои ја пофалија и коментираа дека е многу секси и згодна, додека други ѝ порачаа дека овој стил и изглед се вулгарни.

Без разлика на коментарите, објавата собрала речиси 2.700.000 лајкови.

Славата старлета неодамна се пофали дека сега има 190.000.000 следбеници и им се заблагодари на сите кои ја сакаат и следат.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.10.2020 - 14:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега