ФОТО: Хајди Клум потполно гола- илјаднци лајкови за само неколку часа

 

Хајди Клум неодамна беше критикувана за премногу топлес фотографии и позирање со нејзиниот сопруг, па по разголената фотографија на која тој и ги лакира ноктите, таа објави уште една.

Манекенката сподели фотографија со своите следбеници на Инстаграм каде е целосно гола.

Хајди лежи на подот со своето куче, а нејзиниот гол задник е цензуриран.

Погледнете:

 

 
 
 
View this post on Instagram

Let’s go Anton !!!!! It’s Monday @tomkaulitz

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on Sep 21, 2020 at 8:10am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.09.2020 - 11:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега