ФОТО: Градоначалникот на Кисела Вода на западната трибина со Комити

Вечерва градоначалникот на Кисела Вода, Орце Ѓорѓиевски на фотографија е „уловен“ на западната трибина со Комити.

 

23.11.2022 - 22:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега