ФОТО: Георгина во провокативна поза- фотографија вредна речиси два милиони лајкови

На само една фотографија на Инстаграм, на која прави шпага, Георгина Родригез, успеа да собере речиси 2 милиони допаѓања.

 Георгина посветува многу внимание на своето тело и редовно вежба, а неодамна призна дека се срами да вежба заедно со Роналдо.

„Отпрвин ми беше срам да вежбам со Кристиано во ист простор. Вежбав дома, кога тој одеше на тренинзи во клубот, за да можеме да поминеме повеќе време заедно кога ќе се врати”, изјави таа за магазинот Women Health, на чијшто насловна страница позира во долна облека.

Сепак, ова се смени за време на карантинот.

„Со текот на времето, тоа чувство исчезна и сега сакам да вежбам со него. Тој стана мојата најголема инспирација и мотивација“, рече Георгина.

 

 
 
 
View this post on Instagram

@suspiciousantwerp makes me want to dance #suspiciousantwerppartner

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Jun 13, 2020 at 9:10am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.06.2020 - 08:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега