ФОТО: Георгина посака „слатки сништа“ па легна во кревет и покажа повеќе од тоа што планираше

Георгина Родригез и Кристијано Роналдо се во центарот на вниманието на јавноста секој ден и буквално се следи секој нивен чекор, како во реалниот живот, така и на социјалните мрежи.

Благодарение на Роналдо, Георгина стана и планетарно популарна, а нејзините фотографии што ги објавува на Инстаграм и на кои ги претставува најдобрите делови од себе (и скоро сите се такви) честопати достигнуваат на илјадници различни медиуми.

Овојпат таа позираше во тесен комбилизон и поска добра ноќ и слатки сништа, а потоа легна во кревет и го покжа својот градник со „животински принт“,но преку градите ја стави дланката на која блесна огромниот свршенички прстен, а веќе во следната објава го покажа бујното деколте.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.10.2020 - 09:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега