(ФОТО) Додека ние се смрзнуваме, македонската убавица се разладува на луксузна плажа

И додека ние се обидуваме да се згрееме на минусните температури и да се прилагодиме на студеното време, фитнес инструкторката од Велес, Ана Стојанова мами погледи на луксузна плажа и се разладува во Занзибар.

Ана Стојанова позира во бикини, по што го истакнува згодното тело. На објавените фотографии веднаш доби илјадници допаѓања, а и многу комплименти за нејзиниот изглед. 

Ѕирнете низ нејзините фотографии, сигурно ќе се згреете на ова студено време. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ANA STOJANOVA (@annstojanova)

14.12.2022 - 22:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега