ФОТО: Деми Роуз ќе ви го разубави денот- во провокативно издание позираше среде шума

Деми Роуз ужива да ги покажува своите облини, па често објавува фотографии на кои е целосно гола.

Така и овојпат таа позираше легната среде шума, а бујните гради ги покри само со книга, а потоа се исправи па направи уште една фотографија покриена само со ќебе.

Коментари и лајкови само се редеа.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi Rose (@demirose)

18.08.2021 - 11:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега