ФОТО: Целосно гола застана пред објективот- Емили Ратајковски бремена и секси

Манекенката Емили Ратајковски наскоро ќе стане мајка за првпат, а бременоста не ја спречи да продолжи да објавува голи фотографии.

Таа брои ситно до денот кога официјално ќе стане мајка, а деновиве објави уште една низа голи фотографии.

 Емили гордо застана пред објективот и позираше гола во када, во кревет, потпрена на ѕидот и седната на подот.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.03.2021 - 18:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега