ФОТО: Антониа Гиговска со смело бикини ја покажа тетоважата под градите

Пејачката Антонио Гиговска со провокативна фотографија го означи својот летен одмор. Во црвено бикини ја покажа тетоважата под градите.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

25.08.2021 - 22:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега