Емили Ратајковски повторно провоцира: Задникот на манекенката собра повеќе од милион лајкови (ФОТО)

Емили Ратајковски ужива во сонцето, а нејзините обожаватели уживаа во нејзините совршени облини. Поранешната сурфера се врати од Лос Анџелес во Њујорк, игнорирајќи ги препораките дека патувањата треба да се прават само во итен случај заради пандемијата КОВИД-19. Сепак, таа се врати дома со сопругот Себастијан Бер-Меклард и нивното куче Коломбо.

Манекенката излезе од градот уште еднаш и сподели фотографија на Инстаграм, во која се истакнува нејзиниот совршен задник додека се забавува во природа во друштво на своето куче.

Таа позираше веднаш до дрвена ограда, а провокативната фотографија собра скоро 1,1 милиони лајкови во профилот на моделот

 
 
 
View this post on Instagram

@inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Jul 4, 2020 at 1:34pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.07.2020 - 14:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега