Џенифер Лопез во минијатурно бикини- Повеќе од 3 милиони лајкови за 14 часа (ФОТО)

Латино ѕвездата го покажа совршено вајаното тело и за 12 часа собра 3 милиони лајкови.

Нејзината одлична физичка форма не е изненадување – Џеј Ло често споделува фотографии и видеа како напорно тренира, танцува и здраво се храни за да биде во топ форма.

Нејзините фанови не го криеја одушевувањето и имаа само пофални зборови за тоа како изгледа латино убавицата која летово наполни 51 годинa.

 
 
 
View this post on Instagram

Vacation vibes #SummerNights #SummerSunset : @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Sep 19, 2020 at 4:01pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.09.2020 - 15:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега