Џеј Ло имала големи барања од момчињата: Четири пати неделно интимни односи и да им ги проверува телефоните

Познатата пејачка Џенифер Лопез имала правила кои морале да ги почитуваат нејзините поранешни момчиња, а тоа биле четири пати интимни односи во неделата и пристап до нивните мобилни телефони 24 часа дневно.

Џеј Ло така можела да открие дали некој од нив ја изневерува, па така беше и со нејзиниот поразнешен сопруг сопруг Марк Ентони, а денес е со Бен Афлек.

Извор близок до семејството открива дека во нивните авиони нема стјуардеси, зашто во минатото Ентони имал афера со една од нив, па сега работат само мажи.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

11.05.2022 - 21:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега