Џамбо дава попуст во својот ресторан во Белград на сите кои на ЕП навиваат за Македонија

После овој потег македонските навивачи уште повеќе ќе го засакаат Страхиња Милиќ – Џамбо.

Некогашниот голман на РК Вардар во Белград има ресторан за мексиканска храна, а нуди 20% попуст за сите кои ја поддржуваат Македонија на ЕП во фудбал, како и за сите оние кои во ресторанот ќе дојдат со видливо обележје на Македонија. Сите кои живеат во Белград им препорачуваме да одат во ресторанот на Џамбо Милиќ.

15.06.2021 - 08:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега