Драма во Скопје: Натепан дедо кај Бит Пазар

На 24.01.2022 во 17.03 часот С.И.(70) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Бит Пазар бил физички нападнат од А.Ф.

Се работи на расчистување на случајот, информираат од МВР.

25.01.2022 - 16:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега