Драма во Гази Баба: Се степале двајца мажи сред бел ден

 

На 30.11.2023 во 12.40 часот во СВР Скопје, Б.Ш.(37) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот на подрачјето на Гази Баба, по претходна расправија, бил физички нападнат од С.В.(32) од Скопје, соопшти полицијата.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок. 

01.12.2023 - 17:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега