Девојка бакна полициски штит: Сакаме заедно со вас да ја спасиме државата (ФОТО)

Девојка замотана во македонско знаме се доближи и го бакна полицискиот штит.

„Заедно сме, не се плашете. Сакаме заедно со вас да ја спасиме државата“ им порачаа демонстрантите на полицајците.

 

Posted by Darija Andovska on Monday, 4 July 2022

04.07.2022 - 21:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега