Девојче нападнато од соученичка во основно училиште во Гази Баба

Ученичка била нападната пред два дена во основно училиште во Гази Баба.

Според пријавата, девојчето било нападнато од негова соученичка, а за случајот алармирал таткото на натепаното девојче.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

17.04.2024 - 19:15

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега