Деветнаесетгодишник пријавил дека исчезнала неговата мајка

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 21:30 часот во Полициска станица Бит Пазар, 19-годишниот Б.П. од Скопје пријавил дека од дома се оддалечила неговата мајка, 38-годишната Б.П.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.10.2020 - 17:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега