Дете исчезнато во Кочани пронајдено во Гази Баба

Вчера во 05:00 часот од страна на полициски службеници од полициска станица Гази Баба, бил пронајден 12-годишниот Д.И. од Кочани,

Од МВР информираат дека тој бил пријавен дека се оддалечил од домот на 16.01.2021.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.01.2021 - 17:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега