Бред Пит и Џенифер Анистон си разменија нежности: „Толку си секси“ (ВИДЕО)

 

Благодарение на апликацијата „Zoom“, но и добротворната организација „Core“ која помага во текот на пендемијата на коронавирусот, на Фејсбук се собраа најголемите холивудски имиња на денешницата со цел преку лајв јавување заеднички да го читаат сценариото на легендарниот тинејџ филм „Fast Times at Ridgemont High” од 1982 година.

Сепак, најголемо внимание привлече поранешниот холивудски актерски пар – Бред Пит и Џенифер Анистон, а од нивниот дијалог можеме да заклучиме дека „старите љубови никогаш не се забораваат“.

Бред Пит и Џенифер Анистон со задоволство со приклучија на виртуелното заедничко читање на сценариото на овој легендарен филм, каде благодарение на апликацијата „Zoom“, се јавија од своите домови.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.09.2020 - 20:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега