„Боже зошто сум толку глупава“- популарната пејачка мртва пијана објави своја гола фотографија (ФОТО+18)

Американската раперка Карди Би (28) неодамна го прослави својот 28-ми роденден со развратна забава која шокираше многумина, а сега отиде чекор подалеку и на Инстаграм објави фотографија каде лежи потполно гола на креветот.

Таа брзо ја избриша фотографијата од својот профил, а потоа им се извини на фановите и напиша:

„Се за*бав.  Боже зошто сум толку глупа“, прокоментира Карди Би во свој стил.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.10.2020 - 14:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега