Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс станаа родители по четвртипат

Холивудскиот пат Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли станаа родители по четврти пат.

Дека нивното семејство е побројно, убавата актерка соопшти преку Инстаграм на несекојдневен начин.

Блејк објави фотографија на која е со сопругот и неговата мајка Тами, а она што сите го забележаа е дека таа го нема трудничкиот стомак.

Светските шоу-биз медиуми ја обајвија веста за нејзиното породување.

Блејк и Рајан се во брак од 2012 година и имаат три ќерки, Бети (3), Инез (6) и Џејмс (8).

13.02.2023 - 23:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега