Биковиќ со луксуз искажува љубов: Ова задоволство за неговата девојка чини 11.700 евра

Популарниот актер Милош Биковиќ ја изненади својата девојка Ивана Малиќ со луксузен подарок за Денот на вљубените, за кој издвоил дури 11.700 евра.

Имено, Биковиќ го изнајмил најскапиот комплекс на Малдивите, за тој и неговата девојка да уживаат.

-Тие избраа еден од најлуксузните хотели на островот, со пет ѕвездички „San Siam Iru Veli“, кој се наоѓа на плажата, веднаш до Индискиот Океан. Тие престојуваат во куќа во која имаат мир и приватност, што му е важно на Милош, открил извор близок на актерот.

„За десетте ноќи колку што ќе бидат Милош и Ивана, актерот платил 11.700 евра, а за две повратни билети одвоил уште 2.500 евра“ – изјавил извор за Информер.

Тие двајца планираат да одат и на патувања надвор од островот, па наводно ќе потрошат уште најмалку 3.000 евра.

Актерот како вистински џентлмен не застанал тука, па посебно ја изненади и вчера, на 14-ти февруари, кога на девојката и приреди изненадување во базен.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

15.02.2023 - 22:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега