Безживотно женско тело извлечено од Пчиња (ФОТО)

 

Скопските пожарникари извадија безживотно тело на давеничка од реката Пчиња.

-Техничка Интервенција, вадење на давеничка во р.Пчиња- Катланово. Непристапноста и сложениот терен ја отежнуваа работата, на крајот безживотното тело од реката беше извадено, информираат тие.

Техничка Интервенција вадење на давеничка во р.Пчиња- Катланово непристапноста и сложениот терен ја отежнуваа...

Posted by Пожарна Скопје on Wednesday, 12 August 2020

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.08.2020 - 18:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега