Без струја дел од Аеродром

„ЕВН Македонија“ известува дека без електрична енергија ќе остане дел од општината Аеродром.

Во периодот од 9 до 13 часот дел од корисниците од булеварот 12. Македонска бригада, околу бр. 83 б, во општина Аеродром ќе немаат струја.

27.12.2023 - 09:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега