Ана Ивановиќ ги покажа деколтето и долгите нозе (ФОТО)

Убавата поранешна тенисерка Ана Ивановиќ на Инстаграм често споделува фотографии од приватниот живот. Но, овој пат таа фановите ги почести со фотографија од излегување на која покажа многу повеќе отколку вообичаено.

Ана на фотографијата позира во кафуле со коктел во рацете, облечена во фустан кој ги открива нејзините деколте и витките нозе.

 
 
 
View this post on Instagram

Casual Friday Make time to have fun and enjoy! Have an amazing weekend!

A post shared by Ana Ivanović (@anaivanovic) on Jul 17, 2020 at 10:01am PDT

17.07.2020 - 21:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега