23-годишник претепал пензионер

 

На 21.11.2023 во СВР Скопје било пријавено дека во 17.30 часот во с.Трубарево, скопско, по претходно нарушени односи, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Т.С.(70) и Б.С. (23), двајцата од с.Трубарево.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок. 

22.11.2023 - 17:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега