Женски оглас на денот: Ми требаат две девојчиња да истепаат една рошла

 

Чудни огласи ќе најдете на социјалните мрежи. Еден од нив е и овој кој го споделуваме денеска. Девојка, бара две девојчиња да истепаат трета девојка. Можеби и полицијата треба да се пријави?

10.11.2023 - 12:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега