Жена нападната од својот невенчан сопруг

Надворешна канцеларија за криминалистички работи Крива Паланка поднесе кривична пријава против О.П.(27) од с.Ранковце, кривопаланечко, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „загрозување на сигурноста“.

На 16.02.2024, пријавениот физички ја нападнал неговата невенчана сопруга.

28.02.2024 - 19:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега