Згодна девојка стави камера во задниот џеб и ги сними реакциите на мажите- видео добило над 115 илјади лајкови

Оваа Инстаграм инфлуенсерка „уловила“ многу мажи како отворено гледаат во нејзиниот задник откако во задниот џеб од хеланките сокрила камера со која што снимила сè.

Алексас Морган (24) од Мајами, добила над 4.1 милиони следбеници на социјалната мрежа Инстаграм, а не е првпат да ги искористи своите бујни облини за ваков општествен експеримент.

Овојпат таа сакала да согледа колку луѓето гледаат во нејзиниот задник во јавноста.

Таа во задниот џеб од своите хеланки сокрила мобилен телефон на кој што ја вклучила камерата, а резултатите ги споделила на социјалната мрежа Инстаграм.

„Сакам да видам колку мажи гледаат во мојот задник“, вели таа на снимката.

Урнебесната снимка прикажува многубројни мажи кои што гледаат во нејзиниот задник...

Инстаграм ѕвездата додала и звучни ефекти за снимката да биде уште покомична, а нејзиното видео добило над 115 илјади лајкови.

„Која е вашата омилена реакција?“, прашала таа во снимката.

„Мене последната ми е најдобра“, напишала некоја личност, па додала:

„Мажот го искрши грбот само за да погледне“.

Погледнете го видеото: 

 
 
 
View this post on Instagram

Which reaction was your fav? @alexasmorgantv

A post shared by Alexas Morgan (@alexas.morgan) on Oct 21, 2020 at 7:43am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.10.2020 - 10:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега