Залутано зрно падна и оштети дом во Драчево

 

Во СВР Скопје на 12.05.2022 во 15.40 часот 47-годишниот С.Б. од Скопје пријавил дека на подрачјето на Драчево му било оштетено стакло на домот од залутано зрно.

 

Повредени лица нема. Увид извршила екипа од СВР Скопје.

 

 

13.05.2022 - 19:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега