Заев: Политиките на прогресивност и патриотизам ни донесоа сојузници, ветер во грб и чист простор пред нас

Успеавме. Политиките на прогресивност и патриотизам ни донесоа сојузници, ветер во грб и чист простор пред нас. Благодарам граѓани на Крива Паланка, вие и Љупчо сте носители на победата, напиша претседателот на СДСМ, Зоран Заев по средбата со грашани во Крива Паланка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.07.2020 - 20:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега