Врсничко насилство во Виница, неколку средношколци нападнале соученик

 

Ученик бил нападнат од неколкуб негови соученици во средно училиште во Виница.

„На 24.03.2023 во 11,20 часот во Полициска станица Виница е пријавено дека околу 10,30 часот во средно училиште во Виница ученик бил физички нападнат од неколку негови соученици“, соопшти МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 
25.03.2023 - 18:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега