Вознемирувачко видео: Десетина полицајци претепаа демонстрант во Белград, па го оставија да лежи на тротоар

Вознемирувачко видео од вечерашните протести во Белград е објавено на социјалните мрежи. Десетина полициски службеници претепаа демонстрант, па го оставија да лежи на тротоар.

Видеото масовно се шири на социјалните мрежи.

Kada ti neko kaže da su kerovi "deo naroda" i da samo rade svoj posao pusti im ovo

Posted by Tarzanija.com on Wednesday, 8 July 2020

08.07.2020 - 23:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега